Skip to main content
{{product.Name}}
{{product.Name}}
{{ product.ProductAward.Quote }}

Quick E+ FS 45 km/h

2020

€ 3.599

Contact

Wat is mijn maat?

Bezorging
Door de huidige COVID-19 situatie is het bij ons en de bezorgdiensten momenteel drukker dan gebruikelijk. De bezorging van je bestelling en de reactie van onze klantenservice kan hierdoor langer duren dan je van ons gewend bent. Bij voorbaat dank voor je begrip en geduld.

VERGELIJKEN

Delen

Verplaats je sneller door de stadsomgeving met deze supermoderne mobiliteitsfiets. De Quick-E+ heeft een Yamaha SyncDrive motor en een krachtige EnergyPak-accu waardoor je elke rit sneller en leuker maakt.

De Quick-E+ heeft een compacte SyncDrive Sport motor die soepel en direct vermogen levert dat naadloos aansluit bij je eigen trapkracht, waardoor je moeiteloos heuvels opvliegt en je gemiddelde snelheid kunt opvoeren. Files en parkeerproblemen behoren definitief tot het verleden dankzij het lichte ALUXX SL aluminium frame en de krachtige SyncDrive Sport motor die 80 Nm koppel levert.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Direct vermogen:

De Quick-E+ heeft een compacte SyncDrive Sport motor die soepel en direct vermogen levert.

Grotere afstanden:

De lichtgewicht accu met dehoogste energiedichtheid helpt je om langer en verder te rijden.

Op je gemak naar het werk:

Met een topsnelheid van 45 km/u behoren files en parkeerproblemen tot het verleden.

Specificaties
MotorGiant SyncDrive Sport, 80Nm powered by YAMAHA, 350% tuneable support
SensorenGiant PedalPlus 4-sensor technology
DisplayGiant RideControl EVO, grip launch control with walk assist, on-board navigation, mini USB charger
AccuGiant EnergyPak 500, 36V 13.8Ah Rechargeable Lithium-Ion
MatenM, L, XL
KleurenSolid Grey
FrameALUXX SL-grade aluminum
VoorvorkSR Suntour MOBIE 45, Tapered Steerer, 15QR
StuurGiant Connect XC riser, 31.8mm
StuurpenGiant Connect
ZadelpenGiant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
ZadelGiant Contact Comfort upright
PedalenAluminum Platform
ShiftersShimano Deore
VoorderailleurShimano Deore
AchterderailleurShimano Deore XT, shadow plus
RemmenTektro Dorado E710 180mm Disc
RemhendelsTektro Dorado w/brake sensor
CassetteShimano HG50-10, 11-36T 10-Speed
KettingKMC e.10 Sport, e-bike optimized
CranksetForged Alloy minimal Q-factor, 36/48T
VelgenGiant eXC 2, Tubeless Ready, e-bike optimized
NavenGiant eTracker, 15mm Thru-Axle [F], 135mm QR[R], e-bike optimized
SpakenStainless steel
BandenSchwalbe Big Ben, 27.5x50 (584x50mm)
Extra'sGiant EnergyPak 3A charger
VerlichtingB&M iQ-S front lightSuperNova rear light
DragerIntegrated pannier bag carrier, compatible with MIK system top-deck
Gewicht21.6 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

This innovative E-bike lets you move fast in urban environments. With a top speed of 45 kph, Quick-E+ lets you shed minutes off the time it takes you to get to work. It also helps you tackle longer distances than you can with a traditional bicycle. With an ALUXX SL aluminum frame and a powerful SyncDrive Sport motor that produces 80Nm of torque, traffic jams and parking hassles can be a thing of the past.

1 2 3 4 Highlights

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
fiets diagram
  SMLXL
Zitbuis lengte (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,0°73,0°72,0°
Frame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,261024
Balhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31355,31455,71606,3
Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°71,0°
Vork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
Naloop (mm) (inch)793,1763763763
Wielbasis (mm) (inch)104741,2105041,3107142,2107942,5
Liggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
Bottom Bracket Drop (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
Stack (mm) (inch)60223,760523,861424,262824,7
Reach (mm) (inch)37714,838515,240215,840616
Stand Over Height (mm) (inch)79231,281131,98393386734,1
Stuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
Stuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,9
Cranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
Wielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
RideControl EVO

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.