{{ product.ProductAward.Quote }}

Talon 29 3

2020

€ 599

Contact

Wat is mijn maat?

Delen
Krijg het juiste trailgevoel met deze aluminium hardtail die speciaal gebouwd is voor ambitieuze singletrack-rijders. Hij heeft stabiele, snel rollende 29 inch wielen zodat je de snelheid kunt opvoeren op de beklimmingen en de remmen losgooien op de afdalingen.

De Talon heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp plus de uitgebalanceerde rijkarakteristieken van grotere 29 inch wielen, waardoor deze fiets een geweldige keuze is voor XC-terreinomstandigheden. De framegeometrie is speciaal afgestemd op de wielmaat en de 100 mm geveerde voorvork. Het is een vertrouwenwekkende fiets die uitstekend geschikt is voor ambitieuze rijders die hun offroad-vaardigheden naar een hoger niveau willen tillen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX SL aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Balans en stabiliteit:

Framegeometrie is ontworpen om de balans en roll-over capaciteiten van 29 inch wielen te optimaliseren.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Black / Green
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    SR Suntour XCM RL 29", 100mm, remote lockout preload adjuster
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect Trail, 730x31.8
  • Stuurpen
    Giant Sport, 6-degree
  • Zadelpen
    Giant Sport, 30.9x375
  • Zadel
    Giant Connect (upright)
  • Pedalen
    MTB caged
  • Shifters
    Shimano Altus
  • Voorderailleur
    Shimano Alivio
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio
  • Remmen
    Tektro HDC M275, hydraulic disc
  • Remhendels
    Tektro HDC M275
  • Cassette
    Shimano CS-HG200-9, 11x36
  • Ketting
    KMC X9
  • Crankset
    Prowheel, 22/36
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX03V 29", alloy, double wall, 21mm inner width
  • Naven
    Giant Tracker Giant Sport, 32h
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Maxxis Ikon 29x2.2, wire bead
  • Gewicht
    13.7 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

De Talon heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp plus de uitgebalanceerde rijkarakteristieken van grotere 29 inch wielen, waardoor deze fiets een geweldige keuze is voor XC-terreinomstandigheden. De framegeometrie is speciaal afgestemd op de wielmaat en de 100 mm geveerde voorvork. Het is een vertrouwenwekkende fiets die uitstekend geschikt is voor ambitieuze rijders die hun offroad-vaardigheden naar een hoger niveau willen tillen.

2020 Talon 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8
GNaloop (mm) (inch)94,33,794,33,794,33,794,33,7
HWielbasis (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)552,2552,2552,2552,2
KStack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
LReach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
MStand Over Height (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)502602,4702,8803,1
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.